Rynek startupów w Polsce: Przyszłe wyzwania i perspektywy dla młodych firm technologicznych

Rynek startupów w Polsce: Przyszłe wyzwania i perspektywy dla młodych firm technologicznych

Problemy finansowe są jednym z trzech głównych dylematów, z jakimi mierzą się polskie startupy. To właśnie kwestie dotyczące finansowania stają w centrum rozmów przedstawicieli nowych firm technologicznych podczas pierwszego spotkania Startup WRO Meetup w roku 2024. Spotkanie odbędzie się w środę, 28 lutego, punktualnie o godzinie 17:00, w miejscu o nazwie Basecamp Student, które mieści się przy ulicy Sienkiewicza pod numerem 18/22.

Startup WRO Meetup to cykl spotkań dedykowanych startupom, które przybierają formę dyskusji merytorycznych oraz networkingowych. Pierwsze w 2024 roku zebranie, zorganizowane przez Startup Wrocław, planowane jest na 28 lutego.

Maciej Jacenik, reprezentujący organizację Startup Wroclaw, twierdzi że poprzednie edycje Startup WRO Meetup przyczyniły się do stworzenia zarówno unikalnej społeczności, jak również motywującego otoczenia sprzyjającego rozwojowi startupów i technologii.

Organizatorzy z radością obserwują duże zainteresowanie ich inicjatywą i z ochotą zapraszają wszystkich zainteresowanych na kolejny sezon tych inspirujących spotkań. Pierwsze zebranie będzie poświęcone temacie, który nie daje spokoju wielu założycielom startupów i często jest omawiany na bocznych ścieżkach rozmów – finansowaniu młodych firm technologicznych.