Schaquilla Nunn wyróżniona po znakomitej grze w Bydgoszczy

Schaquilla Nunn wyróżniona po znakomitej grze w Bydgoszczy

Amerykańska koszykarka, Schaquilla Nunn, za swoją imponującą grę w spotkaniu rozgrywanym w Bydgoszczy, została uhonorowana miejscem w prestiżowej piątce najlepszych zawodniczek 3. kolejki Orlen Basket Ligi Kobiet. Jej wybitna postawa na boisku podczas meczu przeciwko drużynie Basket z Bydgoszczy zapewniła jej tę wyjątkową nagrodę.

Nunn, będąca środkową drużyny Ślęza Wrocław, zaprezentowała się na boisku od najlepszej strony. W meczu zdobyła aż 25 punktów (10/10 z gry), co jest dowodem na jej niezwykłą celność. Dodatkowo, Amerykankę na boisku cechowała również skuteczność w zbieraniu piłek – zanotowała ich aż 9. Te osiągnięcia przyczyniły się do pierwszego triumfu drużyny Ślęza we współzawodnictwie tego sezonu, pokonując rywali z wynikiem 85:65.

Wśród pięciu najbardziej wyróżniających się zawodniczek 3. kolejki Orlen Basket Ligi Kobiet obok Schaquilli Nunn znalazły się również: Dominika Fiszer reprezentująca AZS Lublin, Chloe Bibby z AZS Gorzów Wlkp., Rennia Davis z Arki Gdynia oraz Quinn Urbaniak-Dornstauder z drużyny Zagłębie Sosnowiec.