Siódma edycja Made in Wrocław poświęcona roli kobiet w rozwoju sztucznej inteligencji

Siódma edycja Made in Wrocław poświęcona roli kobiet w rozwoju sztucznej inteligencji

17 października 2023 roku, wtorek, na ulicy Wystawowej 1 we Wrocławskim Centrum Kongresowym, odbędzie się już siódma edycja renomowanej konferencji Made in Wrocław. Aspektem, który przewijać się będzie przez jej program, jest rola kobiet w dynamice rozwoju sztucznej inteligencji i perspektywy jej przyszłego kształtowania.

Kolejna, siódma edycja wydarzenia Made in Wroclaw ma miejsce już za tydzień. To unikalna platforma wymiany doświadczeń i idei, ukazująca co napędza lokalne przedsiębiorczość we Wrocławiu. Z każdą kolejną edycją, dziesiątki przedsiębiorców, specjalistów z dziedziny nauki jak i mieszkańcy miasta zbierają się w Wrocławskim Centrum Kongresowym, by zapoznać się z najnowszymi osiągnięciami technologicznymi tworzonymi na ich terenie.

Tegoroczna odsłona eventu odbywać się będzie pod hasłem „Tech Generation”. Oprócz głównej konferencji i Expo, w programie znalazły się również dedykowane dyskusje oraz warsztaty, które skupią się na aspekcie kobiecym w kontekście rozwoju sztucznej inteligencji.