Sukces wrocławskiej policji: znaleziono 2,5 kg narkotyków, zatrzymano dwóch mężczyzn

Sukces wrocławskiej policji: znaleziono 2,5 kg narkotyków, zatrzymano dwóch mężczyzn

Podczas przeszukania jednego z apartamentów na ulicy Marii Curie-Skłodowskiej we Wrocławiu, funkcjonariusze lokalnej policji natrafili na około 2,5 kg różnorodnych substancji psychoaktywnych, w tym takich jak mefedron czy kokaina. Dwaj mężczyźni zostali aresztowani w związku z tym odkryciem i teraz mogą czekać na karę do 10 lat pozbawienia wolności. Już wydano decyzję o tymczasowym aresztowaniu jednego z podejrzanych.

Starsza aspirant Aleksandra Freus, reprezentująca wrocławską policję, poinformowała w czwartek o szczegółach sprawy. Wyjaśniła, że funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego działającego przy Komisariacie Policji Wrocław-Śródmieście prowadzą regularne działania operacyjne. Ich celem jest identyfikowanie i gromadzenie dowodów przeciwko osobom zaangażowanym w różne typy przestępstw, w tym handel narkotykami.

„Niedawno udało nam się zatrzymać dwóch mieszkańców Wrocławia i skonfiskować prawie 2,5 kg różnych substancji odurzających, które były w ich posiadaniu. W trakcie przeszukania znaleźliśmy również ponad 3 tys. złotych gotówki, kilka telefonów komórkowych oraz inne przedmioty, które mogły być wykorzystywane do popełniania przestępstw” – podała Freus.