Szczur na przedniej szybie – niecodzienny pasażer na ulicach Wrocławia

Szczur na przedniej szybie – niecodzienny pasażer na ulicach Wrocławia

Niezapowiedziany gość zaskoczył kierowcę jednego z samochodów poruszających się po drogach Wrocławia. W swoim pojeździe dostrzegł on szczura, który pojawił się na przedniej szybie. Zdarzenie to natychmiast wywołało ironiczne komentarze wśród internautów, z których jeden stwierdził: „Gdy ujrzałem szczura, od razu wiedziałem, że to musi być Wrocław”.

Incydent ten został uwieczniony na nagraniu, które trafiło na znany kanał YouTube „Stop Cham”. Mimo iż film pochodzi z 2019 roku, opublikowany został dopiero 18 września bieżącego roku. Co zadziwiające, sytuacja ta mogłaby równie dobrze zdarzyć się dzisiaj, co potwierdzają widoczne na nagraniu plakaty wyborcze. Lecz jest jeszcze coś, co mogło mieć miejsce zarówno kilka lat temu, jak i teraz.

Chodzi o nieoczekiwanego pasażera, który niespodziewanie pojawił się spod maski samochodu poruszającego się prawdopodobnie wzdłuż alei Mickiewicza. Jak czytamy w opisie dołączonym do filmu: „Twórca nagrania miał okazję doświadczyć podróży z nieproszonym 'pasażerem na gapę’. Początkowo kręcił się nieśmiało pod szybą, aby ostatecznie wyjść na przednią szybę samochodu”.