Tragiczny wypadek w Krzyżanowicach: motocykl zderza się z samochodem osobowym

Tragiczny wypadek w Krzyżanowicach: motocykl zderza się z samochodem osobowym

W miejscowości Krzyżanowice doszło do tragicznego zdarzenia drogowego, w wyniku którego dwie osoby podróżujące motocyklem zderzyły się z samochodem osobowym. Motocykl wpadł prosto pod jadący pojazd, co doprowadziło do śmierci jednego z uczestników zdarzenia. Druga osoba została zabrana przez karetkę pogotowia i przetransportowana do szpitala. Wskutek kolizji, ich jednoślad wraz z pasażerami został doszczętnie zniszczony.

Według informacji uzyskanych przez reportera na miejscu, wypadek miał miejsce na skrzyżowaniu ulic Głównej i Polnej w miejscowości Krzyżanowice. Samochód osobowy, po tym jak doszło do zderzenia, wypadł na pobocze drogi i uderzył w pień drzewa. Aktualnie prowadzone jest dochodzenie przez prokuraturę, która nadzoruje cały proces wyjaśnienia okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

W poniedziałek 5 czerwca, około godziny 9:35, w Krzyżanowicach (powiat trzebnicki) świadkowie obserwowali scenę dramatycznego wypadku. Dwie osoby podróżujące na motocyklu zlekceważyły obowiązujący tam znak „stop” i nie ustąpiły pierwszeństwa przejeżdżającej pojazdowi. W wyniku tego, doszło do zderzenia z samochodem osobowym, skutkującego śmiercią jednego z uczestników oraz poważnymi obrażeniami dla drugiej osoby. Przebieg zdarzeń wyraźnie pokazuje jak ważne jest przestrzeganie zasad ruchu drogowego.