Wrocław: Program szybkich wymian nawierzchni dociera do Maślic. Rozpoczyna się remont ulicy Królewieckiej

Wrocław: Program szybkich wymian nawierzchni dociera do Maślic. Rozpoczyna się remont ulicy Królewieckiej

Na terenie Wrocławia, miejski Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta poinformował o kolejnym etapie realizacji programu szybkich wymian nawierzchni, który właśnie dotyczy obszaru Maślic. To właśnie tam, w poniedziałek 6 maja, rozpoczęto prace remontowe na ulicy Królewieckiej. W związku z tym, przez najbliższe kilka tygodni droga ta będzie miała charakter jednokierunkowy.

Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta we Wrocławiu podaje do wiadomości publicznej, że od początku tygodnia, a więc od dnia 6 maja, ulica Królewiecka przechodzi gruntowną modernizację. Całość prac jest częścią większego planu, jakim jest program szybkich wymian nawierzchni. Z tego względu, można spodziewać się utrudnień na tej drodze przez najbliższych kilka tygodni.

ZDiUM dodatkowo poinformował, iż na czas trwania prac, ulica Królewiecka zostanie przekształcona w drogę jednokierunkową. Można więc będzie nią podróżować jedynie w stronę centrum miasta Wrocławia. Trasa prowadząca natomiast w kierunku Pracz Odrzańskich oraz Stabłowic będzie można pokonać poprzez objazd ulicą Maślicką.