Wrocławski półmaraton nocny i Sponsor Goldsaver oferują złote niespodzianki dla biegaczy

Wrocławski półmaraton nocny i Sponsor Goldsaver oferują złote niespodzianki dla biegaczy

Zarówno Goldsaver, jak i organizatorzy 10. PKO Nocnego Wrocław Półmaratonu zadbają o dodatkowe atrakcje podczas słynnego wydarzenia sportowego w stolicy Dolnego Śląska. Dziesiąta edycja tego wydarzenia przyciągnie, jak co roku, tysiące entuzjastów biegania.

10. PKO Nocny Wrocław Półmaraton jest jednym z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń sportowych każdego roku, przyciągającym wielu zwolenników aktywnego trybu życia. Ten event na trwałe zagościł nie tylko w kalendarzu biegowym, ale także stał się istotną częścią kultury Wrocławia, gdzie pakiety startowe sprzedają się błyskawicznie. Ta jubileuszowa, dziesiąta odsłona półmaratonu rozpocznie się w sobotę, 15 czerwca o godzinie 22:00 na Stadionie Olimpijskim. Goldsaver we współpracy z organizatorami maratonu przygotuje konkursy, w których do zdobycia będą prawdziwe sztabki złota. Do puli nagród trafi łącznie 21 jednogramowych sztabek złota, a dodatkowo każdy uczestnik maratonu otrzyma bonus na zakupy złota w sklepie internetowym Goldsaver.

Pierwsza tego typu platforma e-commerce w Polsce, która umożliwia łatwy, szybki i wygodny zakup fizycznego złota w kilku prostych krokach. Po zakupie co najmniej 1 uncji (31,1 g) tego cennego kruszcu, można odebrać go w formie fizycznej sztabki lub monety. Goldsaver jest częścią tej samej grupy kapitałowej co Goldenmark, lider na rynku metali szlachetnych w Polsce z wieloletnim doświadczeniem.