Wrocławskie Międzynarodowe Targi Turystyki i czasu wolnego: Trzy dni podróżniczych inspiracji

Wrocławskie Międzynarodowe Targi Turystyki i czasu wolnego: Trzy dni podróżniczych inspiracji

Entuzjaści podróży z Wrocławia i okolic mogą cieszyć się wyjątkowym wydarzeniem, które namiesza w ich weekendowych planach. Tarczyński Arena, popularny stadion we Wrocławiu, od piątku 22 marca stanie się miejscem Międzynarodowych Targów Turystyki i czasu wolnego. Uczestnicy będą mogli skorzystać z atrakcyjnej oferty biur podróży, posłuchać opowieści znanych podróżników oraz uczestniczyć w warsztatach. Organizatorzy przewidzieli również degustacje potraw z różnych zakątków świata, konkursy oraz rozmaite animacje dla najmłodszych.

Nadchodzące targi, planowane na dni 22-24 marca, to już piętnasta odsłona tego niezwykłego festiwalu podróży, który co roku przyciąga tłumy odwiedzających oraz setki wystawców. Tegoroczna edycja, podobnie jak poprzednie, odbędzie się na terenie Tarczyński Arena – znanego wrocławskiego stadionu.

Na Międzynarodowych Targach Turystyki we Wrocławiu swoją obecność zapowiedziało ponad 200 wystawców z całego globu. Wśród nich znajdą się reprezentanci takich krajów jak Norwegia, Wietnam, Słowacja, Czechy, Niemcy (w tym Saksonia i Brandenburgia), Turcja, Gruzja, Bułgaria, Chorwacja oraz Kuba. Polska będzie reprezentowana przez województwa: śląskie, lubuskie, małopolskie, wielkopolskie, mazowieckie oraz podlaskie.