Wypadek na drodze S8 w okolicach Wrocławia – utrudnienia w ruchu

Wypadek na drodze S8 w okolicach Wrocławia – utrudnienia w ruchu

W środku tygodnia, podczas przedpołudniowych godzin, w rejonie węzła drogowego Psie Pole we Wrocławiu, na trasie S8 miało miejsce zdarzenie drogowe. Incydent ten zaangażował dwa pojazdy, co spowodowało, że kierowcom pozostawał do dyspozycji tylko jeden pas ruchu.

Na szczegółowo określony dzień – 31 stycznia, o precyzyjnie ustalonej godzinie 10:35, na wspomnianej wyżej trasie S8 dokładnie w miejscu zlokalizowanym przy węźle Psie Pole we Wrocławiu, doszło do niefortunnego zdarzenia drogowego. W tym incydencie brały udział dwa pojazdy – jeden osobowy oraz ciężarowy. Niestety, jedna osoba odniosła obrażenia.

Trasa w kierunku stolicy kraju, czyli Warszawy, była częściowo zablokowana. Dokładniej mówiąc, prawy pas był niedostępny dla kierowców. Ruch odbywał się na lewym pasie na odcinku pomiędzy węzłami Psie Pole i Łozina. Poprzednio, kierujący musieli korzystać z objazdów. Na szczęście, stopniowo problem z ruchem drogowym zaczął się zmniejszać, choć eksperci przewidują, że mogą one utrzymać się do godziny 13:30.