Wypadki drogowe w okolicach Wrocławia

Wypadki drogowe w okolicach Wrocławia

We Wrocławiu doszło do niezwykle niebezpiecznego wypadku samochodowego. Zgodnie z doniesieniami świadków naocznych samochodów biorący udział w kolizji na ulicy Mickiewicza po uderzeniu wylądował na torowisku. Do zdarzenia doszło w ubiegłą środę mniej więcej około godziny 13. Podczas zderzenia dwóch aut jedno z nich odbiło się i wylądowało na torowisku. Zdarzenie mogło zakończyć się tragicznie przez ten niefortunny incydent. Do uderzenia między autami doszło na skrzyżowaniu z Mickiewicza na ulicę Paderewskiego.

Uderzyły w siebie dwa samochody osobowe marki Renault i Toyota. Wypadek mógł zakończyć się tragedią, ponieważ jedna z osobówek wpadła na pobliskie tory kolejowe. Na szczęście okazało się, że torowisko jest wyłączone z aktualnego ruchu drogowego. Z tego powodu na ulicy nie doszło do zatoru lub konieczności wstrzymania ruchu. Kobieta wyjeżdżająca ze skrzyżowania na Paderewskiego nie ustąpiła pierwszeństwa drugiemu uczestnikowi ruchu drogowego. Uderzyła w samochód uczestniczki ruchu kierującej się w stronę centrum miasta. Na szczęście w wypadku brakowało ofiar.

Drugi groźny wypadek. Tym razem okazało się, że kobieta nie miała prawa jazdy!

Na drodze z Wrocławia do Świdnicy kierująca autem kobieta w wieku 35 lat doprowadziła do kolizji. Okazało się wkrótce, że prowadząca samochód nie miała prawa jazdy. Do zdarzenia doszło w środę 20 października. Dokładnie o godzinie 10. Samochód wypadł z drogi i wylądował w pobliskim rowie. Niestety podczas tego wypadku dwie osoby biorące udział w kolizji zostały ranne. Młoda kobieta jechała z jednym pasażerem. Podróż skończyła się dla nich nieciekawie. Okazało się bowiem, że z nieznanych nam przyczyn kierująca pojazdem straciła panowanie nad autem.

W efekcie samochód wypadł z jezdni i znalazł się w pobliskim rowie. Osoby podróżujące tym samochodem zostały ranne. Na miejsce przyjechała karetka pogotowia, policja oraz straż pożarna. Służby porządkowe sprawnie zabezpieczył zniszczony samochód i posprzątały odłamki z miejsca zdarzenia. Poszkodowane osoby zostały zabrane przez karetkę pogotowia ratunkowego. W trakcie zabezpieczania policja kierowała ruchem metodą wahadłową. Na końcu okazało się, że kierująca pojazdem kobieta nie miała prawa jazdy.

Na ulicy Kruczej we Wrocławiu zderzyły się ze sobą dwa samochody

Do zderzenia doszło we wtorek 19 października. Dwie osobówki uderzyły w siebie na skrzyżowaniu. Kolejny raz jeden z kierowców nie ustąpił pierwszeństwa. Samochody biorące udział w kolizji niefortunnie zablokowały przejazd. Na szczęście nikt z pasażerów i kierowców nie doznał poważnych urazów. Na miejsce przyjechały służby ratunkowe, które zajęły się udrażnianiem ruchu drogowego.