Zaginął 32-letni kurier DPD we Wrocławiu: poszukiwania trwają od piątku

Zaginął 32-letni kurier DPD we Wrocławiu: poszukiwania trwają od piątku

32-letni Michał Kowszyk, pracujący jako kurier w firmie DPD i mieszkaniec Wrocławia, zaginął w niewyjaśnionych okolicznościach. Od piątku, 26 kwietnia 2024 r., nieustannie trwa akcja poszukiwawcza. Wspomnianego dnia mężczyzna był na służbie, jednak po godzinie 16 wszelki kontakt z nim urwał się. Nie wrócił do domu i nie skontaktował się ani z rodziną, ani z pracodawcą.

Zgodnie z informacjami udzielonymi przez portal „Alert Zaginieni”, ostatni raz Michała dostrzeżono w pobliżu ulicy Waligórskiego 1, przy parku Południowym. Mężczyzna prawdopodobnie posiada przy sobie dokumenty tożsamości.

Zaginiony Michał Kowszyk jest szczupłym mężczyzną o wzroście 180 cm. Ma czarne włosy oraz oczy koloru piwnego. W dniu zaginięcia był ubrany w polar firmy DPD, w kolorach czerwonym i czarnym.

Policja prosi o pomoc wszystkie osoby, które mogą posiadać jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionego. Kontakt z komisariatem policji Wrocław – Krzyki możliwy jest pod numerem telefonu 47 871 16 00. W przypadku pilnej potrzeby, można także wybrać numer alarmowy 112.