35-letni Turek zatrzymany za molestowanie kobiet we Wrocławskim Aquaparku

35-letni Turek zatrzymany za molestowanie kobiet we Wrocławskim Aquaparku

Obywatel Turcji, który niedawno skończył 35 lat, został oskarżony o nękanie i niewłaściwe dotykanie kobiet w jednym z popularnych miejsc rekreacji we Wrocławiu, czyli Aquaparku. W ciągu ostatniego tygodnia, miały miejsce co najmniej dwa incydenty tego typu. Sprawca został ujęty przez funkcjonariuszy ze struktur Komisariatu Policji Wrocław-Krzyki.

Podczas jednego z incydentów, który miał miejsce wieczorem 4 maja, mężczyzna ten domagał się od kobiet uwagi w saunarium aquaparku. Jedna z poszkodowanych opisywała to jako „napaść”. Odpoczywała tam w łazience z hydromasażem, kiedy doświadczyła nieprzyjemnego zdarzenia.

„Kiedy się na brzuch położyłam, ten mężczyzna natychmiast położył się obok mnie. Byłam wtedy ubrana w jednoczęściowy strój kąpielowy” – relacjonuje poszkodowana, cytując TVP3 Wrocław. „On zaczął nękać mnie, mówiąc „dzień dobry, hello”. Nie reagowałam na to, ale on nie przestawał i zaczął mnie dotykać, a nawet w pewnym momencie się na mnie położył. Wysuwał różne propozycje po angielsku, mówiąc „dotknij mnie, pocałuj mnie” – opisywała dalej.