Brutalny atak w Wrocławiu – poszukiwany mężczyzna nagrany przez monitoring sklepu

Brutalny atak w Wrocławiu – poszukiwany mężczyzna nagrany przez monitoring sklepu

Na podstawie nagrań z monitoringu sklepowego, policja poszukuje mężczyzny, który może być odpowiedzialny za brutalny atak z użyciem noża typu „motylek” we Wrocławiu. Incydent miał miejsce kilka dni temu na ulicy Kościuszki. Służby proszą o pomoc społeczeństwa w identyfikacji potencjalnego napastnika.

Napad na mężczyznę miał miejsce w piątek, 26 sierpnia, na ulicy Kościuszki we Wrocławiu. Jak informują funkcjonariusze, sprawca do przeprowadzenia ataku wykorzystał niebezpieczne narzędzie – nóż motylkowy. Monitoringu sklepu Żabka, znajdującego się w pobliżu miejsca zdarzenia, udało się uchwycić mężczyznę, który mógłby być sprawcą. W związku z tym, policjanci zwracają się do społeczeństwa o pomoc w identyfikacji tej osoby. Jak informuje starszy aspirant Aleksandra Freus z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu, mimo podjęcia wielu działań w tej sprawie, dotychczas nie udało się zatrzymać podejrzanego.

Policja apeluje do wszystkich osób, które mogą rozpoznać mężczyznę widocznego na zdjęciu lub filmie z monitoringu. Osoby te proszone są o kontakt telefoniczny z Komisariatem Policji Wrocław-Rakowiec pod numerami: 47 871 43 44 lub 47 871 39 43.