Komunikacyjne utrudnienia na ulicy Ślężnej po wypadku

Komunikacyjne utrudnienia na ulicy Ślężnej po wypadku

Dziś, w godzinach popołudniowych, niespełna kwadrans przed godziną 15, na ulicy Ślężnej doszło do niebezpiecznego incydentu. Młody człowiek, siedemnastoletni chłopiec, niespodziewanie znalazł się na torowisku, gdzie wpadł pod nadjeżdżający tramwaj. W wyniku tego zdarzenia, ruch tramwajowy został całkowicie paraliżowany na ponad godzinę. Tramwaje nie mogły poruszać się w żadnym kierunku, co wymusiło na komunikacji miejskiej wprowadzenie objazdów.

Wypadek miał miejsce w bliskim sąsiedztwie skrzyżowania Ślężnej i Sztabowej. – „Chłopiec nagle wtargnął pod przybywający tramwaj. Nieszczęśliwe zdarzenie miało miejsce na oznakowanym, lecz nie wyposażonym w sygnalizację świetlną, przejściu dla pieszych” – takie informacje przekazał Rafał Jarząb, reprezentujący Komendę Miejską Policji we Wrocławiu.

Mimo dramatycznych okoliczności, życie siedemnastolatka nie jest zagrożone. Z poważnymi potłuczeniami trafił do szpitala, gdzie otrzymuje odpowiednią pomoc medyczną. Obecnie na ulicy Ślężnej ruch odbywa się bez większych przeszkód i nietypowych utrudnień.