Osobowice-Rędzin zaprasza na rodzinny piknik pełen atrakcji i edukacji w Lasku Osobowickim

Osobowice-Rędzin zaprasza na rodzinny piknik pełen atrakcji i edukacji w Lasku Osobowickim

Niezapomniane chwile, które rodziny będą mogły spędzić razem oraz mnogość ciekawych propozycji dla najmłodszych to główne punkty programu organizowanego przez Radę Osiedla Osobowice-Rędzin. Twórcy wydarzenia zadbali o to, aby uczestnicy podczas zabawy mieli szansę zdobywać wiedzę na tematy jak ekologia czy sztuka projektowania. Wszystko to będzie miało miejsce w malowniczym Lasku Osobowickim, a termin na którą zapraszamy to sobota, 15 czerwca.

Termin oraz miejsce imprezy zostały starannie wybrane. Boisko położone jest bezpośrednio przy Lasku Osobowickim, co oferuje przestronny i bezpieczny teren do swobodnej zabawy. Z myślą o najmłodszych mieszkańcach, Rada Osiedla Osobowice-Rędzin planuje imprezę na dużą skalę.

Pokładane w tym wydarzeniu nadzieje, umożliwią uczestnikom doświadczenie wielu form aktywnego odpoczynku. Na boisku pojawią się rozmaite atrakcje, takie jak dmuchańce, fotobudka czy eurobungee. Dodatkowo, przygotowano specjalne przyrządy do gier wielkoformatowych. Ciekawostką na pewno będzie prezentacja zabytkowych pojazdów, które pojawią się dzięki współpracy z muzeum samochodów w Topaczu. W ten sposób uczestnicy będą mieli okazję zobaczyć na własne oczy samochody, których nie spotka już na dzisiejszych ulicach.