Wrocław Stand-Up Festival 2023: Śmiechu warte wydarzenie w Hali Stulecia

Wrocław Stand-Up Festival 2023: Śmiechu warte wydarzenie w Hali Stulecia

16 września, sobotni wieczór, wrocławska Hala Stulecia zapełni się do granic możliwości, gdyż odbędzie się tam Wrocław Stand-Up Festival 2023. To humorystyczne wydarzenie dostarczy uczestnikom niezapomnianej dawki śmiechu. Co więcej, mamy dla Was niespodziankę – podwójne zaproszenie na to wydarzenie jest do wygrania!

Konkurs na bilety rozpocznie się 13 września, w środę, dokładnie o godzinie 12:00. Będzie trwał do następnego dnia, czwartek 14 września, aż do godziny 10:00 rano. Nie przegapcie tej okazji!

Organizatorami festiwalu są Please, Stand-up!, którzy zadbali o to, żeby na scenie Hali Stulecia 16 września stanęli najlepsi polscy komicy.

Tego wieczoru będzie można uświadczyć takie gwiazdy stand-upu jak Kacper Ruciński, Adam Van Bendler czy Rafał Rutkowski, znany również jako Rafał Rutek. Ale to nie wszystko! Na scenie pojawią się także Błażej Krajewski, Wiolka Walaszczyk oraz Czarek Sikora. Nie zabraknie również Tomasza Kołeckiego, Darka Gadowskiego i Falcon1. To skład, który gwarantuje wiele śmiechu!