Wrocławski Dworzec Główny obfituje w atrakcje dla dzieci w związku z obchodami Dnia Dziecka

Wrocławski Dworzec Główny obfituje w atrakcje dla dzieci w związku z obchodami Dnia Dziecka

Na wrocławskim Dworcu Głównym, małe entuzjastki i entuzjaści kolejnictwa będą mogli cieszyć się mnóstwem aktywności zorganizowanych specjalnie z okazji Dnia Dziecka. To nie tylko jeden dzień pełen wydarzeń, ale aż trzy dni celebrowania tej szczególnej okazji. Festiwal radości dla najmłodszych odbędzie się 1, 2 oraz 4 czerwca.

Ciekawe przygody czekają na dzieci, które będą miały okazję zwiedzać ukryte zakątki dworca pod przewodnictwem Janka. W Sali Sesyjnej zaprezentowana zostanie imponująca makieta kolejowa, która niewątpliwie zafascynuje małych miłośników pociągów. Ale to jeszcze nie koniec atrakcji.

Dzieci będą miały okazję wziąć udział w rozmaitych grach i zabawach terenowych, które dostarczą im wiele radości i emocji. Ponadto, na miejscu odbędzie się festyn policyjny, co jest świetną okazją do spotkania z funkcjonariuszami i dowiedzenia się więcej o ich pracy. Te różnorodne wydarzenia z pewnością sprawią, że Dzień Dziecka na Dworcu Głównym we Wrocławiu będzie niezapomnianym doświadczeniem.