Zatrzymano kierowcę podejrzanego o spowodowanie śmiertelnego wypadku na Wschodniej Obwodnicy Wrocławia

Zatrzymano kierowcę podejrzanego o spowodowanie śmiertelnego wypadku na Wschodniej Obwodnicy Wrocławia

Policja zatrzymała mężczyznę, którym jest podejrzewany o spowodowanie tragicznego wypadku drogowego na Wschodniej Obwodnicy Wrocławia, podczas którego potrącił dwóch rowerzystów. Niestety, jeden z nich, 27-letni rowerzysta, poniósł śmierć na skutek doznanych obrażeń.

Tragiczne zdarzenie miało miejsce w niedzielny wieczór na Wschodniej Obwodnicy Wrocławia, między Siechnicami a Zacharzycami. Samochód osobowy, poruszający się tą trasą, na wysokości skrzyżowania prowadzącego do Zacharzyc, niespodziewanie zderzył się z dwoma rowerzystami. Wydarzenie to pochłonęło życie 27-letniego mężczyzny, który zmarł w szpitalu pomimo natychmiastowej interwencji medycznej. Drugi poszkodowany otrzymał natychmiastową pomoc na miejscu zdarzenia – relacjonował sytuację Rafał Jarząb, młodszy aspirant pełniący funkcję rzecznika biura prasowego Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu.

Po zdarzeniu, sprawca nieoczekiwanie zbiegł z miejsca wypadku. Jednakże, śledczy odnaleźli na miejscu zdarzenia tablicę rejestracyjną pojazdu, co umożliwiło im szybkie ustalenie właściciela samochodu. „Kontynuujemy dochodzenie w celu ustalenia kto prowadził ten BMW w chwili wypadku” – przekazał rzecznik Jarząb.

Dzień po tragicznym incydencie, we Wrocławiu policja zatrzymała osobę, która jest podejrzewana o spowodowanie tego tragicznego wypadku. Tą informację przekazał nam ponownie młodszy aspirant Rafał Jarząb z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu.