Czy wiedzieliście, że we Wrocławiu powstają najnowocześniejsze urządzenia wykorzystywane w gospodarstwie domowym?

Czy wiedzieliście, że we Wrocławiu powstają najnowocześniejsze urządzenia wykorzystywane w gospodarstwie domowym?

Producent BSH od wielu lat trudni się produkcją tak zwanych smart urządzeń. Niektórzy uważają, że swoją ostatnio wyprodukowaną linią produktów AGD, przeszedł samego siebie. Aktualnie prowadzą we Wrocławiu głównie badania typowo rozwojowe. Dzięki temu ich urządzenia są innowacyjne i pomysłowe. Firma BSH prowadzi produkcję za pośrednictwem dwóch nowoczesnych zakładów. Wspomagają swoją linię produkcyjną za pomocą robotów i zautomatyzowanych systemów do kontroli urządzeń. Ich zakłady wspierają produkcję światowych marek, takich jak na przykład Bosch lub Siemens.

Głównie ich technologia skupia się wokół lodówek, chłodziarek i zamrażarek do użytku domowego. Ostatnio zainteresowali się również przygotowywaniem piekarników z funkcjami smart. Są nie tylko sterowane poprzez aplikacje na telefon. Wprowadzają do gospodarstwa domowego wiele ułatwień, takich jak na przykład systemy automatycznego czyszczenia. Interesującym dodatkiem w ich urządzeniach (zarówno lodówkach, zamrażarkach, jak i piekarnikach), są systemy automatycznego dostosowywania temperatury.

Linia produkcyjna BSH składa się ze wspaniałych pracowników gotowych do pracy.

Nowe zakłady BSH na terenie Wrocławia

Podczas pierwszej inwestycji, gdy powstawały dwa zakłady pracy, koncern zainwestował łącznie ponad 120 milionów złotych w prowadzenie biznesu. Dziś zakłady dają pracę dla ponad 500 pracowników. Produkcja nieustannie się rozwija. Możecie skorzystać nie tylko z fantastycznych usług związanych z tworzeniem inteligentnych urządzeń. Zakłady pracy zostały wyposażone w dział specjalistów. Fachowcy w firmie BSH udzielają konsultacji i doradzają klientom. Chętnie dzielą się swoim doświadczeniem na temat technologii.

Cele zakładu pracy BSH we Wrocławiu są ogromne. Zaplanowali, że od przyszłego roku będą tworzyli ponad 2 miliony sztuk zarówno piekarników, jak i lodówek. To ogromny target. Czy uda im się podołać? Zdaniem dyrektora filii we Wrocławiu są na dobrej drodze. Okazuje się, że od czasu poluzowania obostrzeń ruszyli z kopyta. Kilkuset pracowników daje z siebie wszystko, aby nadrobić braki produkcyjne spowodowane przedłużającą się pandemią. Zatrudniają tylko fachowców, którzy specjalizują się w przydzielonych im zadaniach. Stawiają na wysoką jakość i profesjonalne podejście do pracy.