We Wrocławiu sztuczna inteligencja wspiera piekarniki, kuchenki i lodówki

We Wrocławiu sztuczna inteligencja wspiera piekarniki, kuchenki i lodówki

We Wrocławiu coraz głośniej robi się o technologicznych nowościach. Dziś dotyczą one nowych sprzętów zarządzanych za pośrednictwem sztucznej inteligencji. Podczas wywiadu przeprowadzonego we wrześniu, dyrektor BSH uchylił rąbka tajemnicy dotyczącego nowych urządzeń. Firma wprowadza nowe lodówki inteligentne z tak zwaną technologią Home Connect. Na czym polegają nowości? Pomimo trudnego okresu po pandemii >COVID 19 firma ruszyła z kopyta. Mają ogromną ilość nowych pomysłów, którymi chcą się podzielić ze swoimi klientami. Nowa linia chłodziarko zamrażarek wprowadza zupełnie odmienioną technologię.

Lodówka została wyposażona w technologię VitalFresh. Polega ona na dostosowywaniu temperatury do rodzaju żywności. Na przykład podczas przechowywania ryb i mięsa, górna szuflada lodówki schłodzi temperaturę do 0 stopni. Jednak zarządzenia temperaturą za pośrednictwem inteligentnego systemu to nie wszystko. W lodówkach znajdziemy również regulację wilgotności powietrza. Dzięki temu owoce i warzywa zachowają swoją świeżość o wiele dłużej. Sprzęt producenta jest zdalnie zarządzany za pośrednictwem aplikacji dostępnej na telefony z systemem Android.

Co jeszcze dostarczy nam producent?

Słyszeliście o samoczyszczących piekarnikach? Nie? Lepiej zapoznajcie się z tym, co przygotował dla was producent BCH. Ich nowe piekarnika mają funkcje automatycznego czyszczenia, która pozwoli zaoszczędzić wam mnóstwo czasu w ciągu dnia. Mowa o tak zwanej technologii pyrolizy. Wnętrze piekarnika po uruchomieniu trybu czyszczenia jest w stanie nagrzać się do takiej temperatury, która spopieli resztki żywności. Zapomnij o szorowaniu zaschniętych plam i kawałków pokarmu. Dzięki pyrolizie ustawisz inteligentny program czyszczący i zajmiesz się swoimi własnymi sprawami.

Kolejne inteligentne rozwiązanie producent nazwał trybem Cook Control. Możesz wprowadzić rozmiar i rodzaj żywności, który zamierzasz przygotować za pośrednictwem piekarnika. Z kolei opiekacz sam dostosuje odpowiednią temperaturę i tryb podgrzewania. Wpisz dokładną wagę dania i podaj jego rodzaj. Piekarnik jest dostosowywany do rozróżniania pokarmów takich jak ryby, warzywa, owoce, a także mięsa. Nie musisz przejmować się tym, czy twoje danie będzie dogotowane. Zostaw wszystko w rękach opiekacza z funkcją Cook Control.