Emocje na ringu gwarantowane – gala bokserska na Psim Polu w hali KGHM Ślęza Arena

Emocje na ringu gwarantowane – gala bokserska na Psim Polu w hali KGHM Ślęza Arena

Gala bokserska, która odbędzie się w sobotę 20 kwietnia w hali KGHM Ślęza Arena na Psim Polu we Wrocławiu, zapowiada się jako wieczór pełen niezapomnianych emocji. Wśród zawodników, którzy staną naprzeciwko siebie na ringu, znajdują się Mateusz Masternak oraz Jean Jacques Oliver. Ten pierwszy to były pretendent do tytułu mistrza w wadze junior ciężkiej, dumnie reprezentujący Wrocław. Jego przeciwnikiem będzie francuski zawodnik, Jean Jacques Olivier.

Podczas gali Knockout Boxing Night 34, gdzie walka między Masternakiem a Olivierem będzie głównym wydarzeniem wieczoru, zobaczyć też będzie można inne emocjonujące pojedynki. Na ringu zaprezentują się również inni utalentowani zawodnicy. Wśród nich znajduje się na przykład Kamil Gardzielik. Ten niepokonany bokser jest już blisko osiągnięcia najwyższych szczebli sportowej kariery.

Innymi ciekawymi postaciami naszej gali są Rafał Wołczecki, obiecujący zawodnik wagi średniej z Wrocławia, oraz Kamil Bednarek. Ten ostatni zdobywał doświadczenie na ringach położonych za oceanem, między innymi w tak prestiżowych lokalizacjach jak Nowy Jork czy Filadelfia.