Mężczyzna odgryzł ucho sąsiadowi w trakcie awantury

Mężczyzna odgryzł ucho sąsiadowi w trakcie awantury

Około godziny 23:00 wałbrzyscy policjanci zostali zaalarmowani o 32-letnim mężczyźnie powodującym zakłócanie ciszy nocnej. Mężczyzna hałasował i nie pozwalał spać sąsiadom.

Po dotarciu na miejsce okazało się, że jeden z uczestników zdarzenia miał już odgryzioną część ucha. Tymczasem druga osoba uciekła z miejsca zdarzenia – informuje Marcin Świeży z Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu.

Wyjaśnił dalej, że do obrażeń doszło, gdy poszkodowany próbował skonfrontować się ze sprawcą o jego hałaśliwe zachowanie w nocy. Doprowadziło to do fizycznej sprzeczki pomiędzy 41-latkiem a jego młodszym sąsiadem, podczas której ten pierwszy radził temu drugiemu, aby był bardziej rozważny i mniej hałasował.

Wybuchła fizyczna sprzeczka, prowadząca do przepychanki, w której 32-latek przystąpił do odgryzania ucha 41-letniej sąsiadce. Podczas próby ucieczki sąsiada doszło do odgryzienia części ucha, o czym informuje policjant.

32-letni podejrzany został zatrzymany przez stróżów prawa. Przyznał się do wyrządzenia krzywdy sąsiadowi, w wyniku czego doznał umiarkowanych obrażeń ciała. Ujawniono, że przestępstwo zostało popełnione w warunkach recydywy. Osobnikowi może grozić kara do 7,5 roku pozbawienia wolności, obecnie jest pod obserwacją policji.