NATEK – lider IT z Europy Środkowo-Wschodniej, przenosi swoje biuro do Infinity we Wrocławiu

NATEK – lider IT z Europy Środkowo-Wschodniej, przenosi swoje biuro do Infinity we Wrocławiu

Wiodący na rynku Europy Środkowo-Wschodniej w obszarze outsourcingu usług technologicznych i rekrutacji specjalistów IT, NATEK, dołącza do listy najemców prestiżowego biurowca Infinity. Przeprowadzka firmy do obiektu zlokalizowanego przy ulicy Legnickiej 16 w sercu Wrocławia planowana jest na maj 2024 roku. Firma NATEK zaaranżuje swoją nową przestrzeń biurową na piątym piętrze budynku, dysponując 700 metrami kwadratowymi nowoczesnej i funkcjonalnej przestrzeni.

NATEK uznawany jest za jednego z czołowych dostawców innowacyjnych rozwiązań i usług IT. Firma ta dysponuje zespołem ponad 700 ekspertów IT, którzy za pomocą swoich umiejętności wspomagają proces transformacji cyfrowej ich globalnych partnerów. Organizacja może pochwalić się bogatym portfolio usług oraz udokumentowanym doświadczeniem w realizacji ponad 200 różnorodnych projektów o wysokim stopniu technicznym dla wielu specjalistycznych branż i rynków.

Specjalnością NATEK jest projektowanie i wdrożenie zaawansowanych rozwiązań IT dla biznesu. Firma oferuje wsparcie w takich dziedzinach jak: utrzymanie infrastruktury sieciowej, implementacja, migracja i wsparcie systemów SAP, obsługa techniczna i pomoc dla użytkowników, usługi chmurowe i automatyzacja środowisk chmurowych, rozwój oprogramowania, analiza danych oraz zapewnianie jakości (Quality Assurance). Z usług oferowanych przez NATEK korzysta wiele globalnych korporacji, będących liderami w sektorach takich jak bankowość, telekomunikacja, ochrona zdrowia, technologia czy motoryzacja.

Założona w 2004 roku w czeskim Brnie firma NATEK realizuje projekty na całym świecie. Aktualnie posiada biura w siedmiu różnych lokalizacjach w czterech krajach Europy Środkowo-Wschodniej: Bułgarii, Czechach, Polsce i na Słowacji.