Nowe osiedle przy granicy Parku Szczytnickiego we Wrocławiu oferuje 130 mieszkań w 10 budynkach

Nowe osiedle przy granicy Parku Szczytnickiego we Wrocławiu oferuje 130 mieszkań w 10 budynkach

Planowane jest zbudowanie nowej dzielnicy mieszkaniowej na styku Parku Szczytnickiego we Wrocławiu. Osiedle to, składające się z 10 budynków, pomieści ponad 130 mieszkań. Budowy tych domów przebiegają w niesamowicie szybkim tempie.

„Apartamenty przy Parku Szczytnickim” – tak brzmi oficjalna nazwa nowej inwestycji. Ta inwestycja deweloperska znajduje się przy al. Różyckiego, pomiędzy al. Kochanowskiego a Stadionem Olimpijskim. To miejsce niegdyś było domem dla biurowca i baraków z warsztatami, które niedawno zostały wyburzone. Firma deweloperska Realco, która nadzoruje budowę osiedla, podkreśla atrakcyjność lokalizacji mieszkań. Mieszkania na parterze będą miały swoje własne ogródki, natomiast te zlokalizowane na wyższych piętrach będą posiadały balkony. Deweloper oferuje również apartamenty z balkonami oraz przestronnymi tarasami na dachu.

Pomimo uroku otaczającej przyrody i widoku na park ze spacerującymi wiewiórkami prosto z okna, koszt mieszkania na tym osiedlu nie jest niski. Minimalna cena za metr kwadratowy mieszkania w tym kompleksie wynosi 36 tysięcy złotych.