We Wrocławiu grasuje gwałciciel. Wrocławianie ostrzegają się poprzez media społecznościowe!

We Wrocławiu grasuje gwałciciel. Wrocławianie ostrzegają się poprzez media społecznościowe!

Wrocławianie ostrzegają się za pośrednictwem mediów społecznościowych przed grasującym w okolicy gwałcicielem. Podobno czai się na kobiety oraz dzieci. Kobiety z Wrocławia informują mieszkańców o tym, że po niektórych osiedlach chodzi mężczyzna, który składa nieetyczne propozycje. Podobno jest zainteresowany nie tylko kobietami, ale także podejmuje próby uprowadzenia dzieci. Sytuacja robi się coraz bardziej niebezpieczna. Zostańcie z nami, jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej na temat sprawy.

Podobno znana jest nawet tożsamość wspomnianego mężczyzny. Zgodnie z opisem mieszkańców miał on niedawno wyjść z więzienia. Został skazany na kilka lat pozbawienia wolności za zgwałcenie młodej mieszkanki miasta. Mężczyzna ma 32 lata. Jego zdjęcia krążą po wielu grupach na Facebooku. Ludzie nie czekają na działania policji i biorą sprawy w swoje ręce. Przesyłają sobie nawzajem fotografie groźnego mężczyzny poprzez Facebookowe grupy. Podobno jego działania polegają na śledzeniu ofiar i próbie zaciągnięcia w ustronne miejsce. Według mieszkańców gwałciciel porusza się między osiedlami na rowerze.

Policjanci zdają sobie sprawę z aktywności mężczyzny. Czy zajmą się sprawą?

Z zażaleń wielu mieszkańców dowiadujemy się, że policja zdaje sobie sprawę z sytuacji. Niestety mówią, że nie mogą wkroczyć do działania, ponieważ nie ma ku temu podstaw. Mężczyzna odsiedział za swoje przewinienie. Po opuszczeniu zakładu karnego nie popełnił jeszcze żadnego przestępstwa. Mieszkańcy przestrzegają innych, aby uważali na swoje dzieci. Ponieważ uważają, że policja nie będzie interweniowała do momentu, gdy wydarzy się kolejna tragedia. Podobno 32-letni mężczyzna przebywał ostatnie 3 lata w izolacji. Był skazany za gwałt.

Świadkowie donoszą poprzez portale społecznościowe, że mężczyzna spaceruje wokół szkół. Zaczepia w tych miejscach dzieci. Policja nie chce udzielić obywatelom szczegółowych informacji na temat zgłoszeń, które ostatnio otrzymali. Podobno dzielnicowi niektórych osiedli zaczęli przyglądać się sprawie. Mają w planach spotkać się z rodzicami zaniepokojonych dzieci. Spotkanie będzie pewnego rodzaju wykładem. Straż miejska wraz z policją podejmie temat skazanego wcześniej gwałciciela. Zdarzenie odbędzie się w budynku siedziby rady jednego z osiedli Wrocławia.