DataArt, globalny lider w dziedzinie konsultingu technologicznego, obchodzi dziewięć lat swojej obecności na polskim rynku

DataArt, globalny lider w dziedzinie konsultingu technologicznego, obchodzi dziewięć lat swojej obecności na polskim rynku

Pochodząca z Ameryki korporacja DataArt, która specjalizuje się w udzielaniu profesjonalnych porad w dziedzinie technologii oraz tworzeniu dedykowanych rozwiązań informatycznych na całym globie, świętuje aktualnie dziewięć lat swojej działalności na rynku polskim. Jej największe biuro na terenie Polski mieści się we Wrocławiu – to tam zaprasza potencjalnych kandydatów do współpracy.

Pierwsze Centrum Rozwoju Oprogramowania pod szyldem DataArt powstało w Lublinie w roku 2014, co oznacza, że marka ta obecna jest w naszym kraju już od dziewięciu lat, dostarczając innowacyjne rozwiązania dla sektora IT.

W firmie DataArt niezwykle ważną rolę odgrywają jej pracownicy. Przez prawie dekadę nieprzerwanie dbamy o rozwijanie ich umiejętności i kompetencji. Angażujemy się w liczne inicjatywy, nawiązujemy współpracę z lokalnymi społecznościami z obszaru IT, reprezentantami biznesu oraz środowiskiem akademickim. Nie tylko bierzemy udział w prestiżowych konferencjach na arenie międzynarodowej, ale również wspieramy mniejsze, bardziej kameralne wydarzenia, takie jak lokalne meetupy. Dodatkowo aktywnie uczestniczymy w inicjatywach na terenie naszego kraju oraz organizujemy nasze własne eventy.