Otwarcie prac budowlanych na osiedlu Ogrody Wojszyce we Wrocławiu

Otwarcie prac budowlanych na osiedlu Ogrody Wojszyce we Wrocławiu

Develia, uznana firma deweloperska, daje początek budowie na osiedlu Ogrody Wojszyce. Lokalizacja inwestycji to graniczny obszar pomiędzy Jagodnem a Wojszycami we Wrocławiu. W ramach tego projektu powstaną jednorodzinne domy w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej, każdy z nich o przestrzeni około 150 metrów kwadratowych.

Inwestycja ma zostać ukończona w IV kwartale 2024 roku. Za projekt architektoniczny odpowiedzialna była pracownia Zah Marhall. Firma deweloperska Develia powierzyła role generalnego wykonawcy firmie Haras Budownictwo. Mieszkania dostępne są już od ceny 7099 zł za metr kwadratowy.

Tomasz Kaleta, dyrektor Departamentu Sprzedaży w Develia S.A., podkreśla, że oferta tej firmy zazwyczaj zawiera mieszkania w zabudowie wielorodzinnej. Tym razem jednak, Develia proponuje swoim klientom coś zupełnie innego – przestronne, jednorodzinne domy w zabudowie szeregowej i bliźniaczej, usytuowane w spokojnym i pełnym zieleni rejonie Wrocławia. Dodał również, że każda nieruchomość będzie wyposażona w garaż oraz ogród, zapewniając mieszkańcom komfort codziennego odpoczynku pośród przyrody. Zdaniem Tomasza Kalety, Ogrody Wojszyce to doskonała propozycja dla tych, którzy cenią sobie życie poza centrum miasta, ale z łatwym dostępem do jego innych części.