Zaproszenie na darmowe badania profilaktyczne w szpitalu na Koszarowej we Wrocławiu 15 listopada 2023 r.

Zaproszenie na darmowe badania profilaktyczne w szpitalu na Koszarowej we Wrocławiu 15 listopada 2023 r.

Wrocławski Szpital Specjalistyczny im. Gromkowskiego zlokalizowany przy ulicy Koszarowej ma zaszczyt zaprosić wszystkich mieszkańców na bezpłatne badania profilaktyczne, które odbędą się w środę, 15 listopada 2023 roku. Wydarzenie skierowane jest zarówno do kobiet, jak i mężczyzn, a eksperci medycyny przekażą również instrukcje dotyczące samobadania, które powinno być regularnie wykonywane w domowym zaciszu.

Celem organizowanej akcji jest promowanie profilaktyki nowotworowej. Specjaliści podkreślają wagę wczesnej diagnostyki w walce z chorobami nowotworowymi, co znacząco zwiększa możliwość pełnego wyleczenia.

Podczas zaplanowanego na środę wydarzenia, uczestnicy będą mieli możliwość skorzystania z bezpłatnej mammografii, cytologii oraz badania ultrasonograficznego piersi, jąder i prostaty. Lekarze udzielą również porad na temat samodzielnych badań kontrolnych, które mogą pomóc we wczesnym wykryciu potencjalnych nieprawidłowości. Dodatkowo, w ramach akcji, będzie możliwość uzyskania informacji na temat procesu zostania dawcą szpiku.

Bezpłatne badania będą przeprowadzane 15 listopada, od godziny 10:00 do 17:00. Aby dokonać rejestracji, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 71 70 03 000 lub 459 595 500 (wyłącznie dla połączeń z telefonów komórkowych), od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8:00 do 14:00.